MEĐUOPĆINSKO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTKIH DRUŠTAVA OSNOVNIH ŠKOLA U ODBOJCI ZA DJEČAKE

07. veljače 2013. godine u školskoj športskoj dvorani Osnovne škole Jure Filipovića u Barbanu održano je Međuopćinsko prvenstvo Školskih športskih društava Osnovnih škola u odbojci za dječake u  organizaciji Školskog športskog društva Prstenac Osnovne škole Jure Filipovića iz Barbana i uz tehničku podršku Udruge za sport i rekreaciju Pčelica (lopte i razglas). Ljubazni i izvrsno organizirani domaćini ovom prilikom su ugostili  Školska športska društva iz Osnovnih škola Vodnjan, Medulin, Marčana, Krnica i Divšići koji su uz domaćina u športskim nadmetanjima iskušavali svoje odbojkaške vještine. Nama posebno drago Školsko športsko društvo Pčelica Osnovne škole Divšići (u sastavu: Mario Pauletić, Filip Šarić, Andrej Bizjak, Mihael Tomišić, Mateo Marko Pauletić, Antonio Tomišić, Erik Cetina, Igor Brgić i Marko Bulić), bilo je najumješnije i osvojilo prvo mjesto nakon pobjede u finalnom susretu sa Školskim športskim društvom Marčana iz Osnovne škole Marčana. Tih je devet dječaka sa ostalim članovima njihovog Školskog športskog društva uložilo u ovaj uspjeh izuzetan trud pripremajući se za nastup na ovom prvenstvu na svojem otvorenom betonskom  odbojkaškom igralištu ponekad morajući tijekom ovih zimskih mjeseci odstranjivati led sa istoga kako bi se mogao održati trening.Zahvaljujemo Osnovnoj školi Barban koja nam je omogućila da dio svojih priprema odradimo u njihovoj prekrasnoj športskoj dvorani. .

Konačan poredak:

1. ŠŠD PČELICA - OŠ DIVŠIĆI

2. ŠŠD MARČANA - OŠ MARČANA

3. ŠŠD BUMBI - OŠ VODNJAN

4. ŠŠD PRSTENAC - OŠ BARBAN

5. ŠŠD MEDULIN - OŠ MEDULIN

6. ŠŠD VLADIMIR NAZOR - OŠ KRNICA

objavio: Autorizirani korisnik iz druge škole   datum: 14. 3. 2013.